KFKCIM40C 40MM CLEVIS AND PIN
Rear Clevis & Pin Female
Available in cylinder diameters of 32mm, 40mm, 50mm, 63mm, 80mm and 100mm.
Out of stock
SKU : KEN2942415A
Rear Clevis & Pin Female
Specification :
Brand : Kennedy Industrial
Cylinder Diameter : 40mm